אודות

לאה אהרון

לפני 50 שנה בערך אמר ווינסטון צ'רצ'יל ש"מחיר הגדולה זה להיות אחראי" !

שמי לאה אהרון, אני מאמנת אישית ומטפלת רב תחומית.
גדלתי בשכונת נווה אליעזר בתל אביב, למשפחה מסורתית, ולמדתי פקידות בתיכון מקצועי ו' ת"א.

בגיל 31, קצת אחרי הלידה של ביתי ואם לילד בגיל 5, החלטתי לעשות שינוי בחיי, ללמוד משהו שיקדם אותי בחיים. החלטתי ללמוד מזכירות במכללת איילון ובאמת מיד שסיימתי את הקורס הוצע לי תפקיד בסוכנות היהודית להיות המזכירה של המשנה למנכ"ל ומשם היד עוד נטויה והתקדמתי לתפקידים מאד מכובדים.
למרות כל המחמאות והפרגונים וההמלצות שקבלתי עדיין הרגשתי שאני לא מאושרת, שאין לי סיפוק במה שאני עושה. היה לי מאבק פנימי חזק והייתי חייבת לברר עם עצמי למה אני לא מאושרת.
החלטתי להמשיך ללמוד ובחרתי הפעם ללמוד קוסמטיקה. מיד בסיום הלימודים פתחתי מכון יופי, ובמשך שנה עבדתי בחנות. אבל אחרי שנה שוב אותה ההרגשה של חוסר סיפוק בעשייה. הפעם קצת התביישתי לספר… התחלתי לחפש שוב תירוצים למה לא, ושוב אותם קולות מסביבי "נו מה יהיה אתך" ?! הייתי צריכה המון כוח לנצח את המאבקים הפנימיים ולהמשיך קדימה מבלי לשמוע ולהתייחס לקולות הללו.. ושוב החלטתי ללמוד, והפעם, תדמיתנות… אך לאחר שלושה חודשים עזבתי את זה. ניסיתי לחשוב מה התכלית שלי בחיים, מה היעוד שלי, מה החזון שלי, מה באמת יעשה אותי מאושרת?
החלטתי להתחבר לקול הפנימי שלי והחלטתי ללמוד להיות מאמנת אישית זוגית וקבוצתית.
קיבלתי הסמכה מטעם אוניברסיטת בר אילן בשילוב NLP ודמיון מודרך ממכללת קגן, וקורס מאסטר סוגסטיה ותרפיה בטרנס של דר' מאיר תבורי. הגעתי לכל זה בעשר האצבעות שלי עם השקעה מרובה, התמדה ונחישות להצליח ולהיות מה שאני באמת רוצה להיות.
כיום אני שואפת לעזור לכל אלה שעדיין לא הצליחו לממש את הפוטנציאל ולהגיע לחזון שלהם.

אמונה: הצעד הראשון לקראת ההצלחה היא האמונה ביכולתנו ליצור מציאות של סיפוק, הגשמה ושאיפות. רגע לפני הבחירה כדאי לברר מה מניע אותנו ומה גורם לנו לתחושה של סיפוק ואושר.
סולם הערכים האישי של כל אחד מאיתנו למעשה הוא מקור ההנעה המוביל להגשמה עצמית. ככל שאדם יהיה מודע לערכיו, בחירותיו בחיים יהיו מוצלחות יותר. כאשר נזהה ונכיר מהם הערכים המנחים בקבלת החלטות שלנו, נוכל להגיע להגשמה עצמית.

דבר חשוב שתדעו !
הרבה מתאמנים כבר בדרך להצלחה…

רוצה להגיע לטיפול ?